Добрите
 • Огромен избор на казино игри од врвни провајдери
 • Атрактивни бонус понуди и промоции
 • Безбеден, безбеден и доверлив провајдер за игри
 • Достапни се услуги за поддршка на клиентите 24/7
 • Широк опсег на опции за плаќање за депозити и повлекувања
 • Мобилна пријателска локација со одлично искуство со мобилни игри
Конс
 • Ограничено во некои земји како САД

Откријте ја привлечноста на казиното Parimatch, врвна дестинација за онлајн игри управувана од Sport Global Pari NV Познат по својот широк избор на игри кои опфаќаат класици на казино, спортско обложување и е-спортови, онлајн казиното Parimatch ги плени ентузијастите со своите разновидни понуди. Карактеристиките кои се издвојуваат ги вклучуваат неговите бујни бонуси, обезбедување на играчите да бидат великодушно наградени и деноноќна техничка поддршка, што гарантира беспрекорно искуство со игри. Со својата богата историја и посветеност на задоволството на клиентите, казиното се појавува како врвен избор за остроумните онлајн коцкари кои бараат возбуда и разновидност.

☑️ Веб-страница parimatch.com
☑️ Јазици EN, NL, PT, FR
☑️ Основана 1994
☑️ Компанија Sport Global Pari NV
☑️ Лиценци Курасао
☑️ Ограничени земји Австрија, Курасао, Естонија, Финска, Франција, Италија, Холандија, Холандските Антили, Северна Кореја, Порторико, Романија, Словачка, Јужна Кореја, Шпанија, Шведска, Швајцарија, ОК
☑️ Тип на казино Инстант игра, мобилен, спорт, крипто казино
☑️ Методи на таложење Visa, MasterCard, директно ебанкинг, WebMoney, Skrill, Neteller, Bitcoin, банкарски трансфер, Ethereum, Tether, EcoPayz, Litecoin, Bitcoin Cash, AstroPay Direct, Flexepin, MuchBetter, Neosurf, Apple Pay, Google Pay
☑️ Методи за повлекување Visa, MasterCard, WebMoney, Skrill, Neteller, Bitcoin, банкарски трансфер, AstroPay Direct
☑️ Време на повлекување Е-паричници: 0-24 часа, Банкарски трансфери: 3-7 дена, Чекови: Не се нудат, Плаќања со картичка: 0-72 часа, Време на чекање: 0-24 часа
☑️ RTP Не е одредено
☑️ Учество во Регистарот за самоисклучување бр

Parimatch Казино Преглед

Од своето основање во 1994 година, Parimatch е цврст во индустријата за обложување, првично стекнувајќи признание преку својата врвна спортска книшка. Проширувајќи ги своите хоризонти, платформата се впушти во казиното во 2020 година, откривајќи разновидна колекција на опции за игри, вклучувајќи слотови, игри на маса и искуства со дилерите во живо, меѓу другото. Работејќи под лиценца Курасао, Казино Parimatch обезбедува безбедност на корисничките податоци преку најсовремени техники за шифрирање и робусна одбрана на заштитен ѕид. Платформата, исто така, ја промовира безбедноста на сметката со опционална двофакторна автентикација и се залага за одговорно коцкање со алатки како што се поставките за ограничување и интеграцијата на GamStop.

Parimatch Казино Преглед

Неговиот кориснички интерфејс е дизајниран за ефикасност, овозможувајќи беспрекорна навигација и брз пристап до критичните информации, вклучително и директни врски до Условите и ЧПП. Веб-страницата се издвојува по своите беспрекорни перформанси, нудејќи интуитивно филтрирање содржина и можност за пребарување игри по наслов или провајдер. Играчите можат дури и бесплатно да уживаат во слотови и игри на маса во демо-режим без потреба да се регистрираат, што ја зголемува пристапноста и привлечноста на платформата.

Виртуелни игри Parimatch

Во суштината на привлечноста на казиното е неговиот обемен каталог на игри, за кој се вели дека надминува 8000 индивидуални наслови (Gaming.net). Оваа импресивна колекција се протега низ различни жанрови, осигурувајќи дека играчите од сите преференци можат да најдат нешто за уживање. Асортиманот вклучува класични и видео слотови, игри на маса, опции за дилер во живо и специјализирани игри како што се е-спорт и виртуелни спортови.

Parimatch слотови за казино

Платформата може да се пофали со широк спектар на слот-игри, кои се грижат за различни преференци на играчите. Разновидноста на добавувачи значи дека играчите можат да уживаат во комбинација од класични слотови, видео слотови и прогресивни џекпот, секој со уникатни теми, графики и бонус карактеристики.

Следењето на податоците од слотот во реално време, кое опфаќа увид од над 100 милиони вртења, е единствена карактеристика што ја нуди Parimatch. Ова им овозможува на играчите да ги следат нивните перформанси на слотовите и да ја споредуваат статистиката со заедницата, додавајќи дополнителен слој на ангажираност и конкуренција на искуството со играње слот.

Parimatch Игри

Игри на маса

Изборот на игри на маса е подеднакво импресивен, обезбедувајќи разновидни класични и современи игри. Играчите можат да се препуштат на традиционалните омилени казино како што се блек џек, рулет, бакара и глупости, секоја достапна во повеќе варијанти за да одговара на различни стилови и стратегии на играње.

Игрите на маса на платформата се дизајнирани да ги задоволат и почетниците и искусни играчи, со интерфејси кои се прифатливи за корисниците и јасни инструкции што им олеснуваат на новодојденците да започнат. За искусни коцкари, разновидноста на границите на масата и правилата за игра овозможуваат стратешка игра и можност да користат сложени системи за обложување.

Parimatch Казино во живо

Искуството со казино во живо во Parimatch е дизајнирано да ја реплицира возбудата и интеракцијата на копнено казино. Играчите можат да се вклучат во реално време со професионални дилери низ низа игри во живо, вклучувајќи блек џек во живо, рулет во живо и бакара во живо. Игрите во живо на платформата се пренесуваат во висока дефиниција, обезбедувајќи извонредно искуство што ја носи возбудата од коцкањето во живо во удобноста на домот на играчот. Платформата за казино во живо е робусна, со сигурна технологија за стриминг што обезбедува беспрекорно искуство со игри без прекини.

Даватели на софтвер

Основата на онлајн казино игрите лежи во стручноста и креативноста на развивачите на софтвер, а Parimatch Casino гордо стои покрај повеќе од 120 истакнати провајдери, обезбедувајќи неспоредлив стандард на игра. Реномираните индустриски титани како Playtech, NetEnt, Microgaming и Betsoft го красат нивниот список, надополнет со иновативните придонеси на Blueprint Gaming, Endorphina, GameArt и Red Dragon Gaming.

Даватели на софтвер

Оваа обемна соработка не само што гарантира плејада опции за игри, туку ветува и редовни ажурирања со најновите и највозбудливите наслови, збогатувајќи го гејмерското искуство за ентузијастите ширум светот.

Апликација за казино Parimatch

Откријте ја удобноста на мобилната апликација Parimatch, достапна и за уредите на Apple и за Android, приспособена за играчи со активен животен стил. Без разлика дали патувате или патувате, оваа апликација обезбедува беспрекорен пристап до огромна палета на игри заедно со ексклузивни промоции понудени од Parimatch. Ако преземањето на апликацијата не е ваша желба, мобилната страница Parimatch нуди споредливо искуство. Иако е малку побавен во перформансите во споредба со апликацијата, таа сепак ја дава возбудата и карактеристиките што ги очекувате.

Parimatch банкарски опции

Депонирањето средства на сметката Parimatch е јасен процес, при што платформата нуди повеќе начини за корисниците да иницираат трансакции. Достапните опции за депозит вклучуваат традиционални банкарски методи, е-паричници и решенија за мобилно плаќање, секој со свој сет на лимити и време на обработка. Инклузивноста на платформата е дополнително нагласена со ниските минимални износи на депозити за некои методи, кои можат да бидат ниски до 1 €, што ја прави достапна за корисници со различни финансиски можности.

Процесот на повлекување е дизајниран да биде лесен за корисниците, при што платформата бара проверка на сметката за повлекувања што надминуваат 84 евра. Овој чекор за верификација е стандардна безбедносна мерка за да се обезбеди легитимност на трансакциите и заштита на корисничките средства. Повлекувањата имаат минимум 10 евра и максимум 6440 евра во секое време.

Методите за повлекување вообичаено ги отсликуваат опциите за депозит, при што повеќето оператори, вклучително и Parimatch, бараат од корисниците да повлечат средства користејќи ја истата услуга што се користи за депонирање. Оваа политика е воспоставена за да се спречат измамнички активности и перење пари.

Времето за повлекување може да варира во зависност од избраниот банкарски метод и се движи од неколку часа до 3-5 работни дена.

Корисниците повремено може да наидат на проблеми кога се обидуваат да повлечат средства, како што е обидот да користат различен метод за повлекување од оној што се користи за депонирање. Parimatch обезбедува дел за ЧПП и корисничка поддршка за решавање на таквите проблеми, осигурувајќи дека корисниците можат ефикасно да ги решат сите проблеми. Овој фокус на услугите на клиентите е показател за посветеноста на Parimatch за одржување на платформа погодна за корисниците.

Parimatch казино бонус

Поддршка за корисници Parimatch

На Parimatch, на играчите им се нуди силен систем за поддршка дизајниран ефикасно да одговори на нивните потреби и грижи. Ова осигурува дека сите предизвици што се среќаваат може брзо да се решат, овозможувајќи непречено искуство со игри. Подолу е детална листа на различни достапни канали за поддршка:

 • Разговор во живо: За моментални одговори и помош во реално време.
 • Телефон: Директна линија за оние кои претпочитаат гласовна комуникација.
 • Е-пошта: За детални прашања и неитни прашања.
 • Најчесто поставувани прашања: Сеопфатна компилација на одговори на најчесто поставуваните прашања.
 • Социјални медиуми: Вклучете се во казиното преку популарните социјални платформи за ажурирања и поддршка.

Понуда за добредојде во казиното Sweet Bonanza Parimatch

На Parimatch, можете да уживате во бонусот за добредојде Sweet Bonanza – 25% до 200 евра заедно со 300 бесплатни вртења за да ја започнете вашата гејмерска авантура. Оваа понуда е достапна само за новите играчи кои го прават својот прв депозит, овозможувајќи им да го извлечат максимумот од нивното искуство со игри. Овој бонус може да се пари, што значи дека играчите на крајот можат да ја повлечат сумата на бонусот откако ќе ги исполнат наведените барања за обложување. Освен тоа, нема да морате долго да го совладате новиот сајт – платформата е дизајнирана имајќи ја предвид леснотијата на навигација и пријателството за корисниците.

Како да се игра Parimatch онлајн игра Sweet Bonanza

Нурнете во возбудата на Sweet Bonanza во Parimatch Casino Online, карактеристична онлајн слот игра направена од Pragmatic Play која влева традиционална привлечност на слот со изгледи за профитабилни награди. Вклучувањето во оваа авантура бара поставување на сметка во казино и иницирање депозит. Следете го едноставниот процес за да го започнете вашето патување кон потенцијално значајни добивки.

Регистрација на сметка

Регистрирањето сметка на нашата платформа е јасен и безбеден процес, дизајниран да ја обезбеди вашата приватност и удобност:

 1. Одете до страницата за регистрација на нашата веб-страница.
 2. Внесете ги вашите лични податоци, вклучувајќи го вашето име, адреса на е-пошта и безбедна лозинка.
 3. Согласете се со условите за користење на казиното и политиката за приватност со штиклирање на соодветното поле.
 4. Потврдете ја вашата адреса за е-пошта преку врската за потврда испратена до вашето сандаче.
 5. Завршете ги сите дополнителни чекори за верификација по потреба.

Откако ќе ги завршите овие чекори, ќе бидете подготвени да ги истражите сите функционалности што ви се достапни како регистриран корисник, обезбедувајќи персонализирано и ефикасно искуство на платформата.

Регистрирајте се на Parimatch

Parimatch Казино Најава

Еве директен водич за пристап до вашата сметка Parimatch:

 1. Посетете ја веб-страницата на казиното.
 2. Лоцирајте и кликнете на копчето „Најави се“ во горниот десен агол.
 3. Внесете го вашето корисничко име и лозинка во скокачкиот прозорец.
 4. Ако сте ги погрешиле информациите за најавување, кликнете на копчето „Ја заборавив лозинката“ и придржувајте се до следните чекори за да ги вратите.

Откако ќе се најавите успешно, сите сте подготвени да истражувате во разновидните понуди на Parimatch, вклучително и безбедни финансиски зделки и ангажирање во различни казино игри, сè од удобноста и приватноста на вашиот дом.

Направете депозит

Откако ќе се најавите на вашата сметка, следете ги чекорите подолу:

 1. Откако ќе се најавите, пронајдете ја опцијата „Депозит“.
 2. Изберете го претпочитаниот начин на плаќање од достапните опции, како што се кредитна/дебитна картичка, е-паричници или банкарски трансфер.
 3. Наведете го износот што сакате да го депонирате. Погрижете се да проверите дали има минимален услов за депозит.
 4. Прегледајте ги деталите за вашиот депозит и потврдете ја трансакцијата. Можеби ќе биде побарано да завршите дополнителна безбедносна потврда од вашиот давател на плаќања.

Откако депозитот ќе биде успешен, вашите средства ќе бидат веднаш достапни во состојбата на вашата сметка, подготвени за да започнете со обложување.

Започнете да играте Sweet Bonanza на онлајн казино Parimatch

Откако ќе ја отворите играта, ќе ви биде даден избор на макари и симболи кои едноставно треба да ги усогласите за да победите. Макарите се полни со различни овошни икони, како што се грозје, јаболка, портокали и друго. Усогласувањето на пет или повеќе од нив ќе ве награди со парична награда. Дополнително на ова, достапни се и каскадни добивки кои можат уште повеќе да ги зголемат вашите шанси за победа. Играта содржи и возбудливи бонус кругови како што се бесплатни вртења и мултипликатори кои можат да ги зголемат вашите добивки уште повеќе!

Sweet Bonanza Parimatch

Повлечете добивки

Еве ги чекорите што треба да ги следите откако ќе се најавите на вашата сметка:

 1. Најдете и кликнете на делот „Паричник“.
 2. Во делот Паричник, побарајте опција која вели „Повлечете средства“ и кликнете на неа.
 3. Изберете го претпочитаниот метод за повлекување. Казиното нуди различни методи за повлекување, како што се банкарски трансфери, е-паричници и многу повеќе.
 4. Наведете колку пари сакате да повлечете, осигурувајќи се дека ги исполнува минималните барања за повлекување.
 5. Повторно проверете ги деталите и ако сè изгледа добро, потврдете го вашето барање за повлекување.

Откако ќе го поднесете вашето барање, Parimatch ќе го обработи според нивните одредби и услови. Времето на повлекување може да варира врз основа на избраниот метод, па затоа е мудро да ги проверите очекуваните временски рокови.

Sweet Bonanza Parimatch Казино Демо

Демо Sweet Bonanza на платформата е практична алатка и за новите и за искусни играчи да добијат практично чувство за играта без никакви финансиски обврски. Оваа верзија обезбедува автентично искуство на карактеристиките на играта, вклучувајќи ја нејзината механика, бонус кругови и систем за исплата, овозможувајќи им на корисниците да разберат како функционира играта. Тоа е одличен начин играчите да развијат стратегии или едноставно да уживаат во играта за забава. Демо верзијата на Sweet Bonanza на Parimatch е дизајнирана да понуди вредни увиди во играта, осигурувајќи дека кога сте подготвени да играте со вистински stake, сте добро подготвени и информирани.

Заклучок

Онлајн казиното Parimatch се издвојува како водечка платформа за онлајн игри, нудејќи широк спектар на игри кои се грижат за различни интереси, од класични казино игри и слотови до спортско обложување и е-спортови. Воведувањето на нејзината мобилна апликација ја подобрува пристапноста и практичноста на играчите, обезбедувајќи беспрекорно искуство со игри на сите уреди. Нејзината посветеност на задоволството на играчите е очигледна во неговите дарежливи шеми за бонуси, силна техничка поддршка и безбедна средина нагласена со напредна технологија за шифрирање и заштитен ѕид.

Најчесто поставувани прашања

Кој е бонусот за добредојде Parimatch?

Parimatch нуди дарежлив бонус за добредојде на своите нови играчи, обезбедувајќи им бонус за натпревар од 100% до 100 евра на нивниот прв депозит. Ова значи дека кога ќе го направите вашиот прв депозит, Parimatch ќе одговара со бонус од 100%, што ви дава двојно поголема сума пари за играње! Овој бонус може да се користи на која било од игрите достапни на Parimatch.

Како да направам депозити и да повлечам добивки?

Parimatch нуди широк спектар на начини на плаќање како што се Visa, Mastercard, Skrill, NETELLER, ecoPayz и повеќе за брзо и безбедно да ги уплатите вашите депозити. Можете исто така да ги повлечете вашите добивки лесно и веднаш со избирање на начинот на плаќање што го претпочитате од списокот наведен на страницата за повлекување.

Што е Sweet Bonanza Parimatch?

Sweet Bonanza Parimatch е класичен онлајн слот со дополнителен пресврт. Оваа возбудлива игра го комбинира шармот на старите слотови игри со привлечни визуелни слики и привлечни анимации за возбудливо искуство! Можете да однесете импресивни добивки дома со неговите бонус функции како што се бесплатни вртења и џекпот еднакви на 21.000 пати повеќе од износот на вашиот облог. Пробајте го Sweet Bonanza Parimatch денес во казиното Parimatch!

Кои се придобивките од играњето на Parimatch?

На Parimatch, ќе уживате во безбедно искуство со игри со сигурни финансиски трансакции, лесен процес на регистрација на сметки, забавни игри во казино и интерфејс погоден за мобилни телефони. Плус, ќе добиете пристап до ексклузивни нивоа и мапи директно од веб-прелистувачите, како и бесплатни бонуси на секој чекор! Придружете се на целата забава денес; кој знае, можеби ова е вашиот среќен ден!

Што е поддршка за корисници на Parimatch'

Parimatch обезбедува 24/7 корисничка поддршка со тим од посветени професионалци кои се достапни да одговорат на сите прашања и да пружат помош. Можете да ги контактирате преку е-пошта, онлајн разговор или по телефон. Алтернативно, можете да го проверите нивниот сеопфатен дел ЧПП за повеќе информации.

Кој е минималниот износ на депозит?

Минималниот износ на депозит потребен за играње во казиното Parimatch е 5 €. Сепак, различни начини на плаќање може да имаат свои минимални ограничувања за депозит, па затоа најдобро е да го проверите ова пред да го направите вашиот прв депозит.

Колку е времето на повлекување?

Времето на повлекување зависи од избраниот начин на плаќање кога барате наплата. Општо земено, за е-паричниците ќе бидат потребни до 24 часа, додека за кредитните/дебитните картички може да бидат потребни околу 3-5 работни дена.

Сара Вилијамс
АвторСара Вилијамс

Специјалист за слот игри со страст да им донесе возбуда и забава на играчите ширум светот. Со долгогодишно искуство во индустријата за коцкање, Сара стана експерт во областа на слотови, а нејзиното знаење е високо ценето и од играчите и од операторите на казино.

Рејтинг 5,0