...

Играјте Sweet Bonanza Casibom

Барате забавна и слатка игра за играње? Не гледајте подалеку од Sweet Bonanza Казибом онлајн казино. Во оваа Sweet игра, ќе имате можност да освоите големи награди со усогласување на слатките симболи на макари. Има и многу бонус функции за да ве забавуваат, вклучувајќи бесплатни вртења и мултипликатор.

Затоа, дојди и играј Sweet Bonanza денес за да добиеш голема шанса!

Играјте Sweet Bonanza Casibom

Играјте Sweet Bonanza Casibom

Како да се игра Sweet Bonanza Casibom

Sweet Bonanza е онлајн слот со 5 ролни и 10 линии за плаќање од Pragmatic Play. За да започнете да играте, едноставно прилагодете ја големината на облогот користејќи ги копчињата +/- и притиснете го копчето за центрифугирање. Добитните комбинации се формираат со усогласување на 3 или повеќе симболи на соседните макари, почнувајќи од лево кон десно. Постои, исто така, симбол на дивината што може да ви помогне да формирате победнички комбинации со замена за други симболи на ролните.

Карактеристики на Sweet Bonanza Casibom

Онлајн слотот Sweet Bonanza од Pragmatic Play доаѓа со многу бонус функции за да ги забавуваат играчите. Една од највозбудливите карактеристики е кругот на бесплатните вртења, кои се активираат со приземјување на 3 или повеќе симболи за расејување каде било на ролните. За време на овој круг, ќе добиете 10 бесплатни вртења и сите победи се подложени на множител од 2 пати.

Друга одлична карактеристика е бонусот Sweet Bonanza Casibom, кој се активира со слетување на 6 или повеќе симболи за време на основната игра. За време на овој круг, ќе добиете исплата за секој симбол што се појавува на макалата. Онлајн слотот Sweet Bonanza, исто така, доаѓа со Функција за коцкање, која им дава на играчите можност да ги коцкаат своите добивки во обид да ја удвојат или четирикратат својата награда.

Sweet Bonanza казибом

Sweet Bonanza казибом

Играјте Sweet Bonanza во Casibom денес!

Подготвени да играте Sweet Bonanza за вистински пари? Посетете го онлајн казиното Casibom и искористете го нашиот бонус за добредојде кога ќе се регистрирате денес! Со нашиот бонус за добредојде, можете да добиете до $/400 евра во бонус готовина и 200 бесплатни вртења за користење на Sweet Bonanza или кој било друг онлајн слот по ваш избор. Затоа, дојдете и придружете се на забавата во Casibom денес!

Казибом Sweet Bonanza

Казибом Sweet Bonanza

Заклучок

Sweet Bonanza е забавен и возбудлив онлајн слот од Pragmatic Play со многу бонус функции за да се забавуваат играчите. Ако барате шанса да освоите голема, одете во Casibom Online Casino и искористете го нашиот бонус за добредојде кога ќе се регистрирате денес!

Најчесто поставувани прашања

Што е Sweet Bonanza RTP?

Sweet Bonanza RTP е 96,51%.

Која е максималната исплата во Sweet Bonanza?

Максималната можна исплата во Sweet Bonanza е 21.000 пати поголема од вашата големина на облогот.

Дали Sweet Bonanza е испарлив слот?

Sweet Bonanza е многу испарлив слот, што значи дека има потенцијал да исплати големи награди, но има и поголем ризик.

Колку линии за плаќање има Sweet Bonanza?

Sweet Bonanza има 10 линии за плаќање.

Која е минималната големина на облогот во Sweet Bonanza?

Минималната големина на облогот во Sweet Bonanza е $/0,10€.

Која е максималната големина на облогот во Sweet Bonanza?

Максималната големина на облогот во Sweet Bonanza е $/100€.

mk_MKMacedonian