...

Играјте казино Sweet Bonanza Pin-Up

Pragmatic Play и IGT's Sweet Bonanza Pin-Up се сочни слотови кои имаат решетка од 6×5. Слот има RTP од 96.51% и максимална победа од 21.250x вашиот stake. Слот е преполн со функции како што се множители, каскадни победи и бонус игра.

Sweet Bonanza Pin Up со неограничена бесплатна игра

Sweet Bonanza е слот машина со демо верзија достапна на веб-страницата на казиното Pin-Up. Ова имплицира дека со избирање Демо во прегледот на слотот

Може да се научат правилата на играта, како функционира и бонус кругови благодарение на демо-режимот.

Sweet Bonanza Pin Up

Sweet Bonanza Pin Up

Pin Up Sweet Bonanza Дизајн на игри

Sweet Bonanza е слот со слатки слатки. Корисникот ќе биде пречекан со Candyland заднина која е добро дизајнирана, со макари кои се вртат и се полни со разни видови слатки.

Јаболка, лижавчиња, захаросани срца, сливи и бобинки се достапни. Дизајнот на слотот се заснова на овој концепт: плејада на светли и живописни нијанси, што му дава прекрасен изглед.

Механичарот за плаќање на сите начини, попознат како Cluster Pays, го користи Sweet Bonanza.

Тоа значи дека нема линии за плаќање и добивките започнуваат кога има најмалку 8 исти симболи соседни еден до друг хоризонтално или вертикално.

Механиката на кластерот на слотот го олеснува формирањето победи.

Слот Sweet Bonanza има бонус игра која се активира со 4 или повеќе расфрлања. Во бонус играта, играчот добива 10 бесплатни вртења и множител кој започнува од 1x и може да достигне до 100x. Бесплатните вртења може повторно да се активираат ако се појават 3 или повеќе распрснувачи за време на функцијата.

Мултипликаторите се достапни и во Sweet Bonanza. Може да се додели множител 2x, 3x, 4x, 5x или 8x по победа. Доколку има повеќе од еден множител, тие ќе се сумираат и ќе се применат на добивките. На пример, ако добиете множител 2x и 3x, вашите добивки ќе се помножат со 6x.

Каскадни победи се достапни и во Sweet Bonanza. Откако ќе се случи победа, симболите што ја формираа победата ќе експлодираат и нови симболи ќе паднат на нивно место. Ова ви дава шанса да формирате нови победи без повторно да ги вртите ролните. Функцијата за каскадни победи ќе продолжи се додека се формираат нови победи.

Pin Up Sweet Bonanza

Pin Up Sweet Bonanza

Како да победите на Sweet Bonanza Pin Up?

Категоријата за коцкање е украсена со 30 икони на позадина на планини со вафли, патишта од бел слез и река со милкшејк. Копчињата за контрола на играта се наоѓаат под оваа прекрасна убавица.

Играта започнува со тркалезниот клуч, кој има круна. До панелот за поставки на понудата се пристапува со притискање на копчињата за зголемување или намалување до него. Можете да обложите до 10 монети на слотот Sweet Bonanza, со вредности кои се движат од 1 до 50 центи.

Валутата може да се разликува, во зависност од локацијата. Оваа икона отвора прозорец каде што можете да вклучите брзи вртења, да го менувате звукот и други поставки. Правилата на Тасев биле Bonanza се накратко опишани во областа за информации.

Прашалникот во долниот лев агол отвора целосен опис на правилата Sweet Bonanza.

Репродуцирајте Sweet Bonanza Pin UP

Репродуцирајте Sweet Bonanza Pin UP

Правила Sweet Bonanza

Тркалезното копче од десната страна започнува со едно вртење Sweet Bonanza. Ако кликнете на најмалку 3 исти симболи, тие ќе исчезнат и на нивно место ќе дојдат нови, кои можат да создадат дополнителни комбинации. Ако тоа се случи, вашата исплата од Sweet Bonanza ќе биде уште поголема!

Веднаш штом ќе ги активирате сите 30 линии, се појавуваат најголеми шанси да го достигнете џекпотот Sweet Bonanza!

Имајте на ум дека автоматот Sweet Bonanza Pin Up е многу испарлив, затоа не се обесхрабрувајте ако е потребно време за да постигнете голема победа. Само продолжете да вртите и на крајот, ќе бидете наградени за вашето трпение.

Sweet Bonanza RTP е 96,51%.

Овој број Sweet Bonanza Pin Up значи дека за секои $100 што ќе ги обложите, може да очекувате да освоите $96,51 во просек.

Фреквенцијата на удари Sweet Bonanza е околу 21,28%. Ова значи дека, во просек, победата ќе се случи еднаш на секои 4 до 5 вртења.

Pin Up казино

Pin Up казино

Заклучок за преглед на слот Pin Up Sweet Bonanza

Сметаме дека слотот Sweet Bonanza Pin-UP е одлична игра и за почетници и за искусни играчи. Демо режимот е особено корисен за оние кои се нови во слотови бидејќи ви овозможува да ја почувствувате играта без да ризикувате вистински пари.

Механичарот за плаќања на кластерот го олеснува формирањето на победи, а функциите за множители и каскадни добивки ви даваат шанса уште повеќе да ги зголемите вашите добивки. Sweet Bonanza RTP е исто така доста висок, што значи дека имате добри шанси да освоите повеќе отколку што вложивте.

Значи, ако барате слот машина Sweet Bonanza што е и лесна за играње и има потенцијал за големи победи, тогаш препорачуваме да го проверите Sweet Bonanza Pin-UP.

Игра Sweet Bonanza Игра Pin Up

Игра Sweet Bonanza Игра Pin Up

Најчесто поставувани прашања

Дали е достапен Sweet Bonanza Pin Up за играње за вистински пари?

Да, Sweet Bonanza е достапен за играње и за вистински пари и за бесплатно. За да играте за вистински пари, ќе треба да се регистрирате во онлајн казино и да направите депозит.

Може ли да играм Sweet Bonanza на мојот мобилен телефон?

Да, Sweet Bonanza е достапен за репродукција и на мобилни и на десктоп уреди.

Што е Sweet Bonanza RTP?

Sweet Bonanza RTP е 96,51%. Ова значи дека за секои $100 што ќе ги обложите, може да очекувате да освоите $96,51 во просек.

Која е фреквенцијата на удари Sweet Bonanza?

Фреквенцијата на удари Sweet Bonanza е околу 21,28%. Ова значи дека, во просек, победата ќе се случи еднаш на секои 4 до 5 вртења.

Што е џекпот Sweet Bonanza?

Џекпотот Sweet Bonanza е 10.000 пати повеќе од вашиот stake. Ова значи дека може да освоите до $1,000,000 ако играте со максималните stake од $100.

Како да освојам џекпот Sweet Bonanza?

За да го освоите џекпотот Sweet Bonanza, треба да поставите 5 симболи Sweet Bonanza на линијата за плаќање. Овие симболи се најплатените во играта и ќе ве наградат со 10.000 пати повеќе од вашиот stake.

mk_MKMacedonian