Добрите
 • Широк спектар на игри и опции за обложување
 • Одлична услуга за клиенти преку chatbot и поддршка за е-пошта
 • Брзи исплати со повеќе опции за повлекување
 • Атрактивни бонус понуди за нови играчи
 • Високо безбедна платформа со силна технологија за шифрирање
Конс
 • Ограничен избор на начини на плаќање достапни во моментов

Казиното Stake е амбициозно онлајн крипто-казино, но колку добро ги исполнуваат тие амбиции? Ајде да копаме и да ги испитаме игрите што се нудат. Како што знаат сите страствени гејмери, еден од најважните аспекти на секое виртуелно казино е нивниот избор на наслови. Играчите секогаш бараат повеќе избори кога станува збор за овие видови забава - па дали Stake казиното ја нуди таа разновидност? Не грижете се. Дополнително, има и ексклузивни наслови познати како „Stake Originals“ кои се достапни само во ова казино!

Stake Sweet Bonanza

Stake Sweet Bonanza

Stake Казино Преглед

Казиното Stake се издвојува меѓу останатите како едно од најистакнатите крипто казина и платформи за спортско обложување. Со широк избор на стимулативни казино игри - вклучувајќи слотови, казино во живо, блек џек, бакара и рулет - обезбедува наелектризирано, но фер онлајн коцкачко искуство. Подгответе се да се забавувате со неговите врвни карактеристики дизајнирани за максимално уживање!

Казиното Stake го револуционизира искуството за играње за играчите во движење и од десктоп уредите. Основано во 2017 година, ова казино за криптовалути обезбедува неспоредливо ниво на возбуда со своите ексклузивни слот игри кои сигурно ќе ве забавуваат!

Казиното Stake има високо функционален интерфејс на веб-локација, кој е дизајниран да биде привлечен и достапен за нови играчи, како и за искусни казино ветерани. Ја цениме атмосферата погодна за корисниците, иако мислиме дека на визуелните елементи им недостасува шарм. Мобилните корисници исто така можат да уживаат во речиси идентично искуство со мобилната платформа на ова казина - тоа е неверојатно погодно! На крајот на краиштата, има неколку поплаки за Stake Casino во однос на функционалноста или употребливоста на кој било уред - што го прави вашето време за играње навистина извонредно.

Stake онлајн казино игри

Искусете ја возбудата на казино игрите од каде било со Stake казиното! Со огромен избор за избор, има по нешто за секого. Уживајте во класичните слотови и прогресивни џекпот или пробајте ја среќата на масите со дилери во живо. Интуитивниот интерфејс на веб-локацијата го прави прелистувањето на нивните игри брзо и едноставно – плус содржи реални графики и анимации што го прават играњето попријатно од кога било досега. Отклучете ги уште подобрите шанси за победа со искористување на ексклузивните зделки понудени само на Stake казиното – совршено и за почетниците и за искусни гејмери!

Мобилна апликација за казино Stake

Ако барате беспрекорно искуство со мобилни игри и ексклузивни слотови, тогаш апликацијата Stake Casino е вашиот совршен избор. Со преку 2000 игри вклучувајќи казино во живо, блек џек, бакара, рулет и повеќе - без разлика каде сте во движење или од десктоп уредите - вашите можности за забава се бескрајни. Да не зборуваме дека е безбеден како што може да биде со инстант депозити и повлекувања во различни криптовалути како Bitcoin, Ethereum и Dogecoin! Затоа, не чекајте повеќе; преземете апликацијата сега за да ги искористи сите овие возбудливи карактеристики!

Stake Опции за банкарство во живо во казино

Stake Live Casino нуди сигурни и удобни банкарски опции за своите играчи. Со инстант депозити и повлекувања во Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Litecoin и други криптовалути, можете веднаш да почнете да ги играте вашите омилени казино игри. Веб-страницата исто така поддржува низа традиционални начини на плаќање како Visa, Mastercard, Skrill и повеќе за да можете лесно да управувате со вашите средства. Казиното Stake им нуди на своите играчи 100% безбедност кога станува збор за нивните банкарски трансакции и гарантира дека сите лични информации се чуваат безбедни. Без разлика дали сакате брзо да депонирате или повлечете средства или да уживате во традиционалното банкарско искуство, Stake Live Casino има по нешто за секого.

Stake казино онлајн

Stake казино онлајн

Stake Поддршка за корисници

Поддршката за корисници на Stake нуди брза, точна и сигурна помош за клиентите секогаш кога им е потребна. Секое барање се решава навремено со стручни совети од обучени експерти. Тимот работи напорно за да се погрижи сите ваши потреби да бидат исполнети навремено и да можете да разговарате со член на персоналот за поддршка 24/7 по телефон или е-пошта. Stake ги става своите клиенти на прво место, осигурувајќи се дека нивното задоволство е секогаш приоритетно пред сè друго.

Играјте во казиното Stake за вистински пари

Искусете ја возбудливата возбуда на казиното Stake со вистински пари! Со повеќе од 2000 игри, кои се движат од слотови до прогресивни џекпот и маси со дилери во живо, блек џек, бакара, рулет - вие именувате. Плус Stake казиното нуди ексклузивни зделки кои даваат уште подобри шанси кога играте реално или само вежбате. Погрижете се да се регистрирате сега за да можете да дознаете за што е целата врева - придружете се на забавно искуство со игри, за разлика од кое било друго!

Депозити и ограничувања за повлекување на Stake казино

Казиното Stake прави револуција во светот на онлајн игрите, бидејќи играчите можат да учествуваат во различни возбудливи игри за огромни победи. Ограничувањата за повлекување и депозит гарантираат дека вашето искуство со нас останува безбедно и сигурно. Вие сте ограничени на одредени износи дневно, недела или месец врз основа на индивидуални сметки; повлекувањата ги следат истите правила, но обично се завршуваат во рок од 24 часа по барањето. Како надополнување, нудиме ексклузивни промоции за да можете да ги искористите дополнителните парични бонуси и возбудливите понуди кога правите депозити или повлекувања! Придружете се денес во казиното Stake за да започнете да играте сега!

Stake казино игра

Stake казино игра

Бонус за играчите Stake Sweet Bonanza

Казиното Stake нуди бонус за добредојде 200% до $1000 во Crypto за играчите Sweet Bonanza. Овој бонус е достапен на депозити направени со која било од поддржаните криптовалути, како што се Bitcoin, Ethereum, Litecoin и Dogecoin. Со оваа дарежлива понуда, новите играчи можат веднаш да почнат да ги играат своите омилени казино игри. Покрај бонусот за добредојде, казиното Stake нуди и ексклузивни промоции кои даваат уште подобри шанси кога играте вистински или само вежбате. Придружете се денес во казиното Stake за да го искористите овој неверојатен бонус за добредојде!

Sweet Bonanza Stake – Како да се игра

Sweet Bonanza Stake е популарна слот игра што може да се најде на Stake казиното. Играта има прекрасна графика, слатки и вкусни плодови во ролните и нуди неколку одлични бонус кругови. Тоа е слот со средна до висока варијанса со можни големи победи. Играта има функција за бесплатни вртења што може да се активира со добивање на 3 или повеќе симболи за расејување на вашите макари.

Регистрација на сметката Stake

 1. Одете на веб-страницата на казиното Stake
 2. Креирајте сметка со пополнување на формуларот за регистрација
 3. Потврди ја вашата e-mail адреса
 4. Најавете се со вашите нови акредитиви и почнете да играте!
 5. Доколку е потребно, наведете дополнителни лични информации за целите на проверка
 6. Финансирајте ја вашата сметка користејќи еден од поддржаните начини на плаќање (на пр. Visa, Mastercard, криптовалута)
 7. Започнете да играте какви било игри што ги сакате - слотови, прогресивни џекпот, маси со дилери во живо или други класици на казино
 8. Повлечете ги вашите добивки брзо и безбедно!
Stake Казино Вистински пари

Stake Казино Вистински пари

Најава за сметка

За да играат во Stake казиното, клиентите можат лесно да се најават со нивните постоечки ингеренции. Постојат два главни методи за да се најавите и да започнете да играте - или со користење на валидна адреса за е-пошта или корисничко име и лозинка.

Откако клиентите ќе регистрираат сметка, ќе добијат потврдна е-пошта која вклучува врска за активирање на сметката. Со кликнување на врската, клиентите ќе ги доведат до страницата на нивната лична сметка, каде што ќе можат да пристапат до нивните средства и да почнат да играат.

Казиното Stake обезбедува сигурно и беспрекорно искуство со онлајн игри за играчите. Со лесни за користење опции за депозит и повлекување, сигурна поддршка на клиентите, ексклузивни промоции и повеќе - Stake казиното има по нешто за секого!

Направете депозит и повлечете добивки

Правењето депозит и повлекувањето добивки од онлајн казина е едноставен, безбеден и јасен процес кој не трае долго за да се заврши. Чек, банкарски трансфер и кредитна или дебитна картичка се најчесто прифатените начини на плаќање за финансирање сметки на онлајн казино. Повлекувањата често се обработуваат во рок од 48 часа, но може да потрае и до пет работни дена за парите да бидат на вашата сметка во зависност од користениот начин на плаќање. Најдобриот дел е што кога ќе бидете подготвени да направите повлекување од вашата сметка на казино, нема да мора да се грижите за скриените такси или девизните курсеви.

Започнете да играте Sweet Bonanza во казиното Stake

Ако барате возбудливо, пријатно и потенцијално наградувачко искуство со игри, тогаш Stake Казино Sweet Bonanza е совршена игра да почне да игра. Оваа волшебна игра комбинира класични елементи на слот со модерни пресврти – како механичар за каскадни победи, плаќања во кластери и големи множители – што го прави лесен за влез и многу забавен. Само изберете ја саканата количина на монети и одвртете се! Со одлични исплати, многу дополнителни функции и некои огромни џекпот награди за грабање, Sweet Bonanza сигурно ќе биде новиот слот во Stake казиното.

Како да играте Sweet Bonanza Stake на мобилен телефон

Отклучете го возбудливото играње искуство со Sweet Bonanza Stake со едноставно преземање на апликацијата од вашата претпочитана продавница. Неговиот кориснички интерфејс е лесен за навигација и неговите зачудувачки визуелни слики обезбедуваат волшебна позадина за секое вртење. Изберете ја големината на вашиот облог, одлучете колку вртења сакате да играте, а потоа притиснете „спин“ - толку е едноставно! Со секое вртење на тркалото доаѓа потенцијална победа на џекпот или други неверојатни награди - што чекате? Започнете сега на ова слатко патување!

Заклучок

Казиното Stake е совршено место за играње Sweet Bonanza, возбудлива и наградувачка игра која комбинира класични елементи на слот со модерни пресврти. Со лесни за користење опции за депозит и повлекување, сигурна поддршка на клиентите, ексклузивни промоции и повеќе - Stake казиното има по нешто за секого! Играчите можат лесно да се најават користејќи ги нивните постоечки ингеренции или да регистрираат нова сметка во само неколку чекори. И благодарение на нејзината мобилна апликација, играчите можат да уживаат во Sweet Bonanza во движење од кој било уред. Значи, ако барате возбудливо искуство со игри со одлични исплати, многу дополнителни функции и некои огромни џекпот награди за грабање - не гледајте подалеку од Sweet Bonanza на Stake Casino.

Најчесто поставувани прашања

Дали Stake е легитимно казино?

Да, казиното Stake е легитимно онлајн казино. Тој е лиценциран и регулиран од страна на Управата за игри во Курасао и неговите операции се следат внимателно за да се обезбеди правичност и одговорно играње. Сите игри во Stake казиното се напојувани од доверливи провајдери на софтвер, обезбедувајќи клиентите да уживаат во висококвалитетни извонредни искуства за игри со фер резултати. Казиното исто така ја имплементира најновата технологија за шифрирање за да ги одржува податоците и средствата на клиентите безбедни во секое време.

Дали е достапна анонимна репродукција на Stake?

Да, анонимната игра е достапна на Stake казиното, дозволувајќи им на играчите да се вклучат во активности за игри без да мора да споделуваат какви било лични информации. Оваа функција може да се активира со одење на страницата „Поставки“ на веб-локацијата или мобилната апликација и со избирање на опцијата „Анонимна репродукција“. Кога е овозможено, сите детали за сметката се скриени од другите играчи и ќе можете да играте без да го откриете вашето целосно име или адреса.

Како можам да го повлечам мојот крипто?

Најважното нешто што треба да се запамети е да бидете сигурни дека се повлекувате на адресата на паричникот што ви припаѓа. Секогаш проверувајте ја адресата на паричникот на која ја испраќате, бидејќи сите трансакции направени на погрешна адреса може да бидат неповратни. Кога сте подготвени да се повлечете, можеби ќе треба да го потврдите повлекувањето со внесување на код испратен на вашата е-пошта или телефонски број. Исто така, треба да бидете сигурни дека има доволно салдо на вашата сметка за трансакцијата и дека сте ја земале предвид таксата за повлекување.

Дали има некакви провизии поврзани со депозити или повлекувања?

Не, казиното Stake не наплаќа за депозити или повлекувања. Сè што треба да платите е таксата за блокчејн трансакции, која е стандардна такса која се однесува на сите трансакции со криптовалути и се плаќа директно од вашиот паричник. Единствената дополнителна наплата може да биде наметната од некои паричници, така што секогаш е најдобро да се провери повторно пред да направите какви било депозити или повлекувања.

На кои земји им е забрането Stake?

Следниве земји ја ограничуваат употребата на Stake:

 • Чешка република
 • Холандија
 • Обединето Кралство
 • Соединетите Американски Држави
 • Италија

Сара Вилијамс
АвторСара Вилијамс

Специјалист за слот игри со страст да им донесе возбуда и забава на играчите ширум светот. Со долгогодишно искуство во индустријата за коцкање, Сара стана експерт во областа на слотови, а нејзиното знаење е високо ценето и од играчите и од операторите на казино.

Рејтинг 4,8