Добрите
 • Достапен е широк спектар на игри
 • Различни опции за плаќање за депозити и повлекувања
 • Атрактивни бонус понуди за добредојде и промоции
 • 24/7 служба за поддршка на клиентите
 • Обезбедете банкарски методи со високи безбедносни мерки за заштита на податоците на корисниците
Конс
 • Ограничен број на прифатени земји во споредба со другите онлајн казина

Wildz Casino е онлајн засолниште за ентузијасти за игри, нудејќи различни слотови како видео и прогресивни игри како што е Wildz Sweet Bonanza. Со реномираните провајдери на софтвер како Play'n GO, NetEnt, Pragmatic Play и Red Tiger Gaming кои обезбедуваат избор на наслови - може да се најдете изгубени во изборот! Уживајте во нивната огромна библиотека без оглед на вашиот јазичен претпочитање и во веб и во мобилните прелистувачи. Пред сè друго, бидете сигурни дека вашето искуство во ова казино е безбедно со неговото лиценцирање од страна на Органот за игри на среќа на Малта што го регулира секој круг.

Вилдз Казино Преглед

Вилдз Казино Преглед

Лансиран во 2019 година и регулиран од страна на Органот за игри на среќа на Малта, онлајн казиното Wildz, креација на Rootz Ltd, се позиционира како водечки конкурент во европската арена за онлајн коцкање. Со посветеност да понуди наградувачко искуство, платформата се издвојува со својата плејада на ангажирани игри надополнети со бујни промоции дизајнирани да ги задоволат играчите. Препознатливата естетика на казиното, која се карактеризира со разиграна фузија на живописни виолетови и жолти, создава покана и радосна атмосфера за играње. Неговиот директен и без метеж интерфејс ја нагласува посветеноста на брендот за обезбедување беспрекорни и пријатни сесии за игри.

Бонус за добредојде на Wildz

Еден од најзначајните бонуси што ги нуди Wildz е бонусот за добредојде. Новите играчи се пречекуваат со депозит 100% до 500 евра, заедно со 200 бесплатни вртења. Овој бонус не е само дарежлив, туку и достапен, со минимален услов за депозит од само 10 евра. Бесплатните вртења се дистрибуираат по стапка од 25 дневно во текот на осум дена, обезбедувајќи продолжено искуство со играње. Секое вртење се проценува на минимум 0,10 евра, што им обезбедува на новите играчи солиден почеток на платформата.

Понуда за добредојде

Барања за обложување

За да се обезбеди фер игра и да се спречи злоупотреба на бонуси, казиното наметнува барања за обложување на нивните бонуси. Стандардниот услов за обложување е поставен на 35x за износот на бонусот. Ова значи дека играчите мора да го обложуваат бонусот 35 пати пред да може да се повлечат сите добивки. Важно е да се напомене дека не сите игри придонесуваат подеднакво за барањата за обложување. Додека слотови придонесуваат со 100%, игрите на маса и понудите за живи казино придонесуваат само со 50%, а видео покер игрите воопшто не придонесуваат.

Истекување на бонусот

Секој бонус на Wildz Casino доаѓа со рок на истекување. Бонусите и бонусите за депозит на Wildz Casino истекуваат по 24 часа, повикувајќи ги играчите веднаш да ги искористат своите бонуси. Ова поттикнува активно играње, но може да биде ограничување за играчите кои претпочитаат да одвојат време.

Wildz Казино програма за лојалност

Програмата за лојалност Wildz, позната и како Loyalty+ или Wildz VIP, е динамична шема на награди која има за цел да го признае и награди доследното покровителство на своите играчи. Програмата е структурирана да обезбеди стимулации кои го подобруваат искуството со игри за членовите преку различни ексклузивни придобивки. Една од истакнатите карактеристики на програмата Loyalty+ е понудата за враќање на готовина, која може да биде висока до 20% неделно за учесниците.

Wildz казино бонуси

Награди за враќање на готовина

Системот за враќање на готовина е клучна компонента на Програмата за лојалност. На членовите им обезбедува враќање на готовина до 20% за загуби, што е значаен поттик за играчите со голем обем. Овој кешбек се пресметува на неделна основа, нудејќи форма на ублажување на ризикот и втора шанса да ја постигнете среќата.

Ексклузивни бонуси

Покрај враќањето на готовина, програмата вклучува и разни други бонуси кои не се достапни за обичните играчи. Овие бонуси се приспособени да одговараат на индивидуалните потреби на членовите на Loyalty+, а со тоа го подобруваат нивното искуство со игри.

Wildz онлајн казино игри

Библиотеката со игри на казиното е полна со наслови од некои од најпознатите провајдери на софтвер во индустријата, што гарантира дека играчите имаат пристап до висококвалитетни игри. Ајде да истражуваме во главните категории на игри достапни во онлајн казиното Wildz.

Wildz онлајн казино игри

слотови

Платформата може да се пофали со обемна колекција на онлајн слот игри, кои го формираат столбот на нејзиното портфолио за игри. Изборот на слотови на платформата се напојува со индустриски гиганти како што се NetEnt, Quickspin и ELK Studios, меѓу другите. Овие партнерства и овозможија на платформата да понуди разновиден опсег на слот игри, вклучувајќи класични слотови, видео слотови и прогресивни слотови за џекпот.

Еден од најзначајните аспекти на понудите на слотовите на Wildz е вклучувањето на мрежни прогресивни игри за џекпот како Mega Moolah и Mega Fortune. Овие игри се познати по нивните огромни наградни фондови, кои можат да достигнат до милиони.

Дополнително, платформата често ја ажурира својата слот библиотека со нови изданија, осигурувајќи дека играчите имаат пристап до најновите и најиновативни игри. Казиното нуди и бесплатни вртења како дел од својот бонус пакет за добредојде, дозволувајќи им на играчите да ги испробаат популарните слотови без да ги ризикуваат сопствените средства.

Игри на маса

Делот за игри на маса во онлајн казино Вилдз е подеднакво импресивен, нудејќи различни класични казино игри како што се блек џек, рулет, бакара и покер. Овие игри се достапни во повеќе варијанти, обезбедувајќи им на играчите можност да уживаат во различни правила и опции за обложување. Игрите на маса се дизајнирани да го реплицираат чувството на играње во копнено казино, со јасна графика и интуитивна игра. Играчите можат да уживаат во овие игри со свое темпо, со опции за играње бесплатно или за вистински пари.

Игри во живо

Играчите можат да уживаат во различни игри со дилери во живо, вклучувајќи блек џек, рулет, бакара и игри во стил на игра како Crazy Time. Evolution Gaming, лидер во просторот за казино во живо, обезбедува голем дел од понудите на дилерите во живо во Wildz, обезбедувајќи висококвалитетни преноси и привлечна игра. Игрите со дилери во живо на платформата се достапни деноноќно, се грижат за играчите во различни временски зони и нудат социјален елемент што често недостасува на онлајн игрите.

Мобилна апликација Wildz

Од најновото ажурирање за нашата евалуација на казиното Wildz, се чини дека нема посебна мобилна апликација достапна ниту за Android, ниту за iOS платформи. Сепак, услугата останува достапна на мобилни уреди преку добро оптимизирана веб-локација прилагодена за компактни екрани. Ова осигурува дека широк спектар на паметни телефони можат ефикасно да се движат на страницата. Имено, мобилниот интерфејс на казиното поддржува широк спектар на опции за игри, вклучувајќи и виртуелни и живи искуства во казиното. За оптимална сесија за игри, особено со игри со дилери во живо, од клучно значење е да се обезбеди поврзување со силен брз интернет. Ова е за да се спречат потенцијални одложувања или неволни стандардни дејства избрани од Wildz Casino за време на играта поради проблеми со поврзувањето.

Wildz Казино Депозити методи

Онлајн казино Wildz нуди низа методи за депозит за да се приспособат на преференциите на играчите. Платформата гарантира дека сите депозити се обработуваат речиси веднаш по завршувањето на процесот на регистрација. Играчите можат да ги финансираат своите сметки користејќи различни опции за плаќање, вклучувајќи е-паричници, банкарски трансфери и кредитни/дебитни картички. Сепак, употребата на кредитни и дебитни картички во Wildz е предмет на локални регулативи, што може да влијае на достапноста на овие опции за некои играчи. Минималниот износ што може да се стави на сметка е 10 €.

Wildz казино методи за повлекување

Платформата се гордее со својата брзина на исплата, со висока стапка на исплата од 98,85% и време на повлекување кое се движи од 1 до 3 дена. Методите за повлекување се слични на опциите за депозит, вклучувајќи е-паричници, банкарски трансфери и кредитни/дебитни картички, онаму каде што тоа е дозволено со локалните закони. Вреди да се напомене дека штом ќе ја изврши уплатата од Wildz, на банката на играчот може да и бидат потребни дополнителни 1-3 работни дена да го обработи повлекувањето

Платформата постави минимална граница за повлекување од 20 евра за сите методи на повлекување, што е вообичаена практика во индустријата за да се осигура дека трошоците поврзани со обработката на малите трансакции не станат преголеми за казиното или за играчите.

Поддршка за корисници

Оценувањето на способностите за услуги на клиентите во казиното откри високо ефективен тим за поддршка. Нивниот брз и ефикасен одговор на прашања во врска со проблемите со сметката беше импресивен, особено достапноста на разговор во живо 24/7, што е особено за пофалба. Услугите за поддршка се достапни и на англиски и на француски, со што се сместени поширок опсег на корисници. Ако ви треба помош од Wildz, еве ги вашите достапни методи за контакт:

 • Разговор во живо: достапен околу часовникот, нудејќи инстантна поддршка во секое време.
 • Е-пошта: За подетални прашања, испратете порака на [email protected].
 • Твитер: За ажурирања и поддршка, следете и контактирајте со нив @wildzcasino.

Дали казиното Wildz е легално?

Wildz, управуван од Rootz Limited, стои како веродостојно онлајн казино според строгите прописи на Малта, со регистрација C83903. Лиценциран од Органот за игри на среќа на Малта, нуди сигурно играње во Канада, заедно со сестринските брендови Caxino и Wheelz. Казиното обезбедува безбедност на играчите преку најсовремена SSL технологија и 128-битна шифрирање, додека игрите редовно се ревидираат од независни агенции како eCOGRA, со што се обезбедува правичност. Дополнително, поддржува одговорно играње со функција за самоисклучување. Овие фактори колективно го потврдуваат Wildz како легитимна и безбедна локација за игри.

Sweet Bonanza Wildz казино

Како да играте Sweet Bonanza во казиното Wildz

За да започнете да играте Sweet Bonanza во казиното Wildz, гејмерите мора прво да се регистрираат и да направат депозит. Откако ќе се создаде сметката, играчите можат да пристапат до играта од нивниот прелистувач или преку мобилната апликација. Играчите можат да ги вртат ролните со кликнување на „Играј“ или со поставување на автоматска репродукција до 100 вртења одеднаш. Играчите имаат можност да ја прилагодат големината на облогот пред секое вртење. Минималниот облог по спин е 0,20 евра, а максималниот облог е 100 евра.

Регистрација на сметка

 1. Посетете ја веб-страницата на казиното и кликнете на „Регистрирај се“.
 2. Внесете ја вашата адреса за е-пошта за да креирате сметка.
 3. Пополнете го формуларот за регистрација со сите потребни информации (корисничко име, лозинка, итн.)
 4. Прифатете ги Условите и условите и Политиката за приватност на Wildz.
 5. Потврдете ја вашата адреса за е-пошта со кликнување на врската испратена до вас во е-пошта од Wildz.

Регистрирајте се на Wildz

Најава за онлајн казино Wildz

 1. Посетете ја веб-страницата на казиното и кликнете на „Најави се“.
 2. Внесете ја вашата адреса за е-пошта поврзана со вашата сметка.
 3. Внесете го вашето корисничко име и лозинка во даденото поле за автентикација.
 4. Кликнете на „Најави се“ за да пристапите до вашата сметка во казиното.

Направете депозит и повлечете добивки

Правењето депозити и повлекувања на платформата е едноставно, безбедно и сигурно. За да направат депозит, играчите можат да изберат од различни методи во зависност од нивната локација и достапност. Тие вклучуваат дебитни/кредитни картички, е-паричници, припејд ваучери, банкарски трансфери или дури и криптовалути. Сите начини на плаќање се безбедни и безбедни со најновата технологија за шифрирање податоци што ги штити личните информации на нивните клиенти. Повлекувањата обично се обработуваат во рок од 24 часа со овие методи. Плаќањата со криптовалути нудат високо ниво на безбедност, но може да има долго време на чекање поради потврдите на паричникот.

Започнете да играте Sweet Bonanza во казиното Wildz

Започнете со возбудливо патување со Sweet Bonanza во казиното Wildz со упатување до делот за слотови или користејќи ја функцијата за пребарување за да го најдете овој слот. Sweet Bonanza претставува едноставно, но воодушевувачко искуство во игра, каде што целта е да се порамнат симболите на ролните за да се обезбедат победи. За да стекнете подлабоко разбирање за механиката на играта и да ја усовршите вашата стратегија, почнувајќи од Sweet Bonanza Демо високо се препорачува.

Играјте Wildz Sweet Bonanza

Како да играте Sweet Bonanza Wildz на мобилен телефон

Платформата е беспрекорно оптимизирана за мобилни прелистувачи, осигурувајќи дека играчите можат да се нурнат во живиот свет на Sweet Bonanza Wildz. Без оглед на паметниот телефон или таблетот што го користите, пристапот е едноставен: едноставно одете до веб-страницата на казиното користејќи го претпочитаниот мобилен прелистувач. Интуитивниот дизајн гарантира дека сите карактеристики, од изборот на игра до трансакциите, се на дофат на раката, ветувајќи пријатна и бесплатна гејмерска авантура во движење.

Заклучок

Од своето основање во 2019 година, под прецизен надзор на Rootz Ltd и органот за игри на среќа на Малта, Wildz создаде ниша за себе во конкурентниот европски пејзаж за онлајн коцкање. Се одликува со богат избор на игри од ценети развивачи на софтвер, дарежливи промоции и посветеност на безбедноста и фер-плејот. Енергичниот дизајн и директниот интерфејс на казиното го подобруваат искуството со игрите, што го прави привлечно и за новите и за ветераните играчи. Дополнително, неговата силна програма за лојалност и ефикасната поддршка на клиентите дополнително ја нагласуваат посветеноста на Wildz на задоволството на играчите. Без разлика дали преку десктоп или мобилен, Wildz Casino нуди сеопфатна и безбедна платформа за уживање во вашите омилени игри, што го прави сигурен и пријатен избор за ентузијастите за онлајн игри.

Најчесто поставувани прашања

Што е казино Wildz?

Wildz е онлајн казино кое нуди огромен избор на игри, од слотови до игри на маса и карти, како и игри со дилер во живо. Платформата обезбедува низа начини на плаќање и за депозити и за повлекувања, како и брза поддршка на клиентите. Тоа е безбедно, сигурно и доверливо онлајн казино што им нуди на играчите одлично искуство со игри.

Кои игри се достапни во казиното Wildz?

Играчите можат да најдат огромен избор на онлајн казино игри. Од класични слотови до најновите и најиновативните видео слотови, како Sweet Bonanza, има по нешто за секого. Играчите исто така можат да избираат од различни игри на маса како што се рулет, блек џек и бакара, како и некои возбудливи маси на дилерите во живо. За љубителите на Видео покер, платформата нуди неколку варијанти на играта.

Дали е потребно да инсталирате нешто за да играте Sweet Bonanza во казиното Wildz?

Не, не е потребно да инсталирате ништо за да играте Sweet Bonanza во казиното Wildz. Играчите можат едноставно да се регистрираат за сметка и да направат депозит за да почнат да играат. Веб-страницата и апликацијата се достапни од кој било лаптоп, таблет или мобилен уред со интернет конекција. Благодарение на напредната технологија што ја користи платформата, играчите можат да уживаат во оваа класична игра од удобноста на нивниот дом.

Дали казиното Wildz нуди некакви бонуси за Sweet Bonanza?

Да, казиното нуди бонус од 100% до 500 евра плус дополнителни 200 бесплатни вртења кога ќе се регистрирате и ќе играте Sweet Bonanza. Бонусот е достапен само за нови клиенти кои го прават својот прв депозит.

Сара Вилијамс
АвторСара Вилијамс

Специјалист за слот игри со страст да им донесе возбуда и забава на играчите ширум светот. Со долгогодишно искуство во индустријата за коцкање, Сара стана експерт во областа на слотови, а нејзиното знаење е високо ценето и од играчите и од операторите на казино.

Рејтинг 4,8